Już w odległych czasach począwszy od starożytności masaż był jedną z form leczenia. Miał i ma szeroki wpływ terapeutyczny na organizm człowieka, na odnowę biologiczną, przywraca równowagę, jest również niezastąpioną…
Jeżeli marzysz o pięknych zadbanych paznokciach z lakierm utrzymującym się nawet 3 tygodnie - SHELLAC jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. To najnowsza technika stylizacji paznokci - lakiery hybrydowe firmy CND SHELLAC...
W obecnej dobie medycyna estetyczna stanowi niezbędny element w procesie poprawy i pielęgnacji urody. Jest także metoą na leczenie uporczywego trądziku pospolitego lub różowatego, przebarwień skóry czy terapii...
Jednym z podstawowych elementów naszej urody to zdrowe, zadbane i lśniące włosy. Nasi fryzjerzy-styliści pracują na najlepszych światowych markach L,Oreali Goldwell. Koloryzacja i stylizacja to zabiegi...

 

1.
Masaż wspomagający wyszczuplanie-ujędrnia
120 zł.
Wyszczupla ciało, pozwala uniknąć efektu obwisłej skóry po utracie zbędnych kilogramów, przyspiesza redukcję podskórnej tkanki tłuszczowej. Masaż zawiera techniki masażu klasycznego, drenażu limfatycznego oraz bańkę chińską.

2.
Masaż sportowy
150 zł.
Dedykowany osobom potrzebującym regeneracji po intensywnym wysiłku fizycznym, przynosi ulgę przy naciągnięciach, przyspiesza odbudowę włókien mięśniowych i usuwanie kwasu mlekowego. Dodatkowo po masażu stosujemy rozciąganie różnymi technikami (stretching, relaksacja poizometryczna).

3.
Kriomasaż
100 zł.
Masaż dla osób z bólami różnego pochodzenia, zwiększa ruchomość stawów, ujędrnia, wzmacnia włókna kolagenowe, działa silnie antycelliitowo, przeciwobrzękowo, wspomaga usuwanie toksyn. Zabieg można wzmocnić dodanymi do lodu np. naparów ziołowych.

4.
Masaż pleców i karku
140 zł.
Masaż dla osób zmęczonych pracą w niewygodnej dla kręgosłupa pozycji. Masaż intensywny, rozluźnia mięśnie karku, przykręgosłupowych i okolicy lędźwiowo-krzyżowej. Można go połączyć z metodą "promiennego słońca" lub rozciąganiem.

5.
Masaż relaksacyjny
140 zł.
Działa holistycznie, pielęgnuje i odżywia skórę, poprawia funkcjonowanie narządów, minimalizuje wpływ stresu.

6.
Masaż aromaterapeutyczny
120 zł.
Masaż wzbogacony o zapach użytej w zabiegu mieszanki olejków eterycznych. Idealny dla osob zarówno znerwicowanych jak i przy apatii.

7.
Masaż leczniczy
120 zł.
Zalecany przy bólach kręgosłupa np. sztywność karku, w schorzeniach ortopedycznych (rwa kulszowa), po przebytych urazach.

Projekt: Butterfly Flexible Cooperation